10.8 C
Brno
Pondělí, 29 května, 2023

Aby myčka nádobí fungovala na 100 % a nádobí bylo vždy zářivě čisté, je mimořádně důležité se o ni pravidelně a zodpovědně starat

Ač si to možná neuvědomujeme, na kvalitu čistoty umytého nádobí má vliv celkový stav myčky. Je tedy nutné mít na paměti, že myčka nádobí sice umyje, ale samu sebe nevyčistí. Právě proto bychom měli věnovat dostatečnou pozornost její údržbě. Pro tento účel slouží prémiová aditiva Somat, které díky své prvotřídní kvalitě a účinné technologii zabezpečí hloubkové čištění myčky nádobí. Do skupiny aditiv patří sůl, leštidlo, čistič myčky a osvěžovač. Jde o produkty, které se postarají o hygienickou čistotu a svěžest, dlouhodobou funkčnost a dobrý výkon každé myčky nádobí.

Aby ale fungovala na 100 % a nádobí bylo vždy zářivě čisté, je mimořádně důležité se o ni pravidelně a zodpovědně starat. Právě na to slouží účinné čisticí doplňky, které dopřejí myčce nádobí neustálou svěžest a čistotu. Oblíbená značka Somat představuje aditiva Duo Power Experts se silou dvou účinných benefitů. Jejich výsledkem je důkladné čištění myčky nádobí a tím i zachování její funkčnosti a dobrého výkonu.

Říká se, že pokud máte v domácnosti měkkou vodu, sůl do myčky nádobí nepotřebujete. Nenechte se zmýlit. I přes to, že myjete nádobí kvalitním přípravkem nebo tabletami do myčky, díky speciální soli vhodné do myčky nádobí jí přidáte pár roků funkčnosti navíc. I přes to, že každá myčka si dávkuje potřebné množství soli podle dopředu nastavené tvrdosti vody, nezapomínejte na pravidelnou kontrolu, zda je jí v zásobníku stále k dispozici dostatečné množství. Z dlouhodobého hlediska vám myčka nádobí určitě poděkuje. Speciálně vyvinutá Somat sůl do myčky nádobí, díky svému složení, chrání každou myčku před škodlivým vodním kamenem, změkčuje vodu a tím jí zabezpečuje dlouhodobě lepší výkon.

Průběžnou čistotu myčky nádobí zajistíte díky přípravku Somat čistič myčky ve formě tablet. Tento jedinečný čisticí prostředek s dvojitou silou odstraní vodní kámen, usazeniny a mastnotu i na těžko dostupných místech, a to už během běžného cyklu mytí. Jeho vylepšená receptura účinně bojuje proti zápachu a dodává svěží vůni. Stačí jednou za měsíc vložit na dno naplněné myčky, k tomu už jen přidat tabletu na mytí nádobí a spustit mycí cyklus. Šetříte tím energii, čas i peníze. Kromě vylepšené receptury je plastová část obalu vyrobená ze 100% recyklovaného plastu. Somat čistič myčky v tabletách na průběžné udržování čisté myčky najdete ve dvou variantách – Anti-Grease (červený) a Anti-Limescale (modrý). Tablety používejte jednou měsíčně, přičemž je vložte do vnitřního prostoru myčky k běžnému čisticímu prostředku a spusťte myčku nádobí jako obvykle. Jednou za tři měsíce však dopřejte myčce intenzivnější očistu.

Nejdůkladnější očistu myčce zabezpečí Somat intenzivní čistič myčky nádobí v tekuté formě. Mastnota, nežádoucí zápach, vodní kámen a usazené nečistoty hluboko uvnitř vaší myčky už nemají šanci. Prostředek je doporučené používat jednou za tři měsíce.

Krásně se leskne a rychle uschne

Nikoho netěší zaschnuté kapky na umytém nádobí, které jste právě vytáhli z myčky. Abyste se této situaci vyhnuli, přidejte do myčky leštidlo na nádobí, které zabezpečí dokonale lesknoucí se nádobí a dodá myčce příjemnou vůni. Somat leštidlo Lemon & Lime 2v1 zanechá vaše nádobí nejen dokonale čisté, ale i zářivě lesklé. Kromě toho s efektem rychlého schnutí zamezuje vzniku zaschnutých kapek vody, a tak umyté nádobí nemusíte po vyjmutí z myčky ručně leštit.

Voňavá myčka

Zápach po otevření myčky může znepříjemnit pocit z čerstvě umytého nádobí. Nezapomeňte z nádobí před vložením do myčky odstranit všechny zbytky jídla a správně ho do myčky naskládat. Stříkací ramena musí mít volný pohyb a trysky nesmí být ucpané. Zápach může způsobit i dlouhá přestávka mezi mycími cykly. Vyzkoušejte osvěžovač Somat Deo Perls, který myčce nádobí zajistí citrusovou vůni, dlouhotrvající svěžest a neutralizaci nepříjemných pachů v jednom, ať už během mycích cyklů nebo mezi nimi.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality