10.8 C
Brno
Pondělí, 29 května, 2023

Sezení na zahradu, ale také do městského parku nebo rekreačního kempu

Hledáte kvalitní posezení na zahradu, na jehož kvalitu se budete moci za všech okolností spolehnout? Dodavatele, jenž se zabývá výrobou betonových laviček, vám přinášíme na stříbrném podnosu a o nabízených produktech vám řekneme vše, co byste mohli potřebovat. Zahradní sezení Pekárek zastupuje českou výrobu a betonové lavičky dodává na zakázku. Proč byste se měli vydat právě touto cestou? Pojďte si o tom zjistit více.

Kvalita až na prvním místě

Ať už pátráte po zahradním sezení, které má být umístěno na zahradě, v parku nebo třeba v kempu u jezera, rozhodně vás bude zajímat jeho kvalita, pevnost a odolnost při zvýšeném nátlaku v místech, ve kterých se pohybují masy lidí. Betonová lavička všechny tyto aspekty kloubí dohromady, ve výsledku představuje produkt s extrémně bytelnou konstrukcí, slibující životnost několik desítek let. Z čeho jsou lavičky vyráběny? Z ocelových prutů, které jsou zality do betonu a betonové směsi z vibrolitého sklovláknobetonu.

Tyto lavičky jsou vyráběny a dodávány na zakázku. V případě zájmu je možné zvolit také gravírování, prostřednictvím kterého můžete lavičky označit názvem města, kempu nebo jakéhokoliv místa, kde se bude lavička nacházet.

Pro kutily

Pokud jste duší spíše kutilové a na výrobě posezení byste se rádi podíleli z vyšší míry sami, prohlédněte si kovové podnože, pomocí kterých je možné smontovat židle nebo stůl svépomocí. Jsou velmi pevné a odolné, nábytku poskytují 100% oporu a dodávají mu pevnost. I přes to jsou však poměrně lehké, a tak vám nic nebrání umístit židle, stůl a s ním i kovové podnože ke stolu na terasu nebo pergolu.

Kovové nohy ke stolu je ke dřevu možné snadno přivrtat. Podnože mají předvrtané montážní otvory, díky čemuž bude sestavení stolů, případě židlí, poměrně rychlé a samozřejmě jednoduché. Při objednávce podnoží nezapomeňte, že šrouby nejsou součástí objednávky a budete si je muset obstarat.

Neváhejte a objednávejte v internetovém obchodě Zahradnísezení.cz, vaše standardní objednávka bude odeslána do 3-4 pracovních dní.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality