10.8 C
Brno
Pondělí, 29 května, 2023

Stavební stroje k prodeji a pronájmu – vyberte to pravé

Stavební stroje jsou velmi žádané, bez jejich pomoci se totiž při řadě projektů nelze obejít. Pokud i vy hledáte určité stroje, obraťte se na odborníky, kteří mají širokou nabídku. Vybírat můžete stroje k prodeji, či využít služeb půjčovny.

Široká nabídka

Společnost Stavební a silniční stroje s.r.o. se na prodej a servis stavebních strojů a mechanizace specializuje již spoustu let. Můžete se tak spolehnout, že pro vás nabídnou to nejlepší. V nabídce najdete různé stavební stroje – smykové nakladače Locust, rypadla Hydrema, jejich přídavná zařízení a příslušenství, vibrační techniku NTC či třeba univerzální dokončovací stroje UDS. Zároveň nabízí úpravu strojů, záruční a pozáruční servis v místě nasazení techniky.

Bazarový prodej

Mnohdy není nutností pořídit si zbrusu nový stroj. Pokud hledáte spolehlivost za příznivou cenu, nabízí se bazarové stroje. Bazar má k dispozici použité stavební stroje v komisním prodeji, může pro vás zprostředkovat koupi, či případně prodej. V bazaru najdete pouze prověřené použité stroje a mechanizaci, dále pak i zánovní a použité náhradní díly, lopaty, pneumatiky a podobně. Navíc prostřednictvím bazaru můžete inzerovat vlastní použité stroje.

Půjčovna strojů

Pokud nepotřebujete stroj vlastnit a hledáte možnosti třeba jen pro krátkodobé použití, pak se obraťte na půjčovnu. Vybírat můžete ze široké nabídky strojů a zapůjčit si je na dobu dlouhou, jak budete potřebovat. Pronájem je možný od jednoho dne, ovšem problémem není ani dlouhodobý pronájem na několik týdnů. Dle délky pronájmu se také odvíjí jeho cena. Veškeré stroje a mechanizace prochází pravidelně servisními prohlídkami.

Díky kombinaci několika služeb najdete na jednom místě vše, co byste mohli pro stavbu potřebovat. Ať už hledáte nový stroj, či chcete využít raději pronájmu.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality