10.8 C
Brno
Pondělí, 29 května, 2023

Vybíráme patrové postele pro menší děti

Máte dvě děti, které odrůstají postýlkám, chcete je sestěhovat do jednoho pokoje, ale dvě postele – klasická jednolůžka, by jej příliš zaplnila, a zbylo by málo místa na hraní, skříně a stoly? Anebo už v pokojíčku jedno dítko máte, ale potřebujete k němu přidat čtyřleté robátko, které už nechcete mít ve své posteli? Řešením je nákup patrové postele. Je velmi šikovně řešená, a podle toho, kolik máte místa, můžete vybrat buď klasickou jednoduchou variantu, nebo patrovou postel s místem na hraní či umístění psacího stolu.

Patrové postele s úložným prostorem

Velmi prakticky jsou řešené patrové postele, které mají pod spodní postelí dva úložné šuplíky. Snadno se vytahují, vyndá je ven i menší dítko a hravě si do nich uloží hračky, oblečení, školní potřeby nebo jiné předměty. Jen je důležité dohlédnout na to, aby nebyly šuplíky přetížené příliš těžkými předměty. Také v nich můžete skladovat peřinu a polštář, aby se na spodní posteli mohly děti hrát.

Patrové postele koupíte i ve verzi, kdy je spodní lůžko o něco širší, než to vrchní, a v případě potřeby se dolů vyspí i dvě děti. 

Další variantou je patrová postel s výsuvným lůžkem, které je ukryto pod spodní postelí. Pokud máte děti ve střídavé péči, nebo k vám jezdí na víkendy, máte často návštěvu, kterou tvoří spolužák, kamarád nebo třeba sestřenice dětí, budete je mít bez potíží kde uložit.

Jak vybrat vhodnou postel?

Jakoukoli postel pro děti, i tu patrovou, bychom měli vybírat podle výšky dětí, jejich věku a jejich váhy. Je dobré kupit postel doplněnou o boční zábrany, aby nespadlo. Zábrany mohou být obaleny molitanem. Pozor na ideální matraci, kterou např. u obézních dětí volte dle jejich váhy a počítejte s rezervou. 

Samozřejmostí jsou bezpečné nátěrové materiály, které jsou zdraví nezávadné a nevadí, když děti postel „ochutnají“.

Ať už je ve vašem hledáčku patrová postel, vyvýšená postel pro dva nebo třeba klasická postel manželská, na signal-nabytek.cz si jistě vyberete. Nábytek zde je kvalitní a za skvělé ceny.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality