4.8 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

I do garsonky lze sehnat kvalitní a chytrý nábytek, k němuž patří i lůžko

Kvalitní spánek není důležitý jen k tomu, abychom nebyli unavení, ale také k tomu, aby se náš mozek lépe soustředil, tělo se dokázalo lépe léčit a všechny orgány se regenerovaly správným způsobem. Aby tomu tak bylo, bezpochyby potřebujeme kvalitní lůžko. Jenže co dělat v případě, kdy nemáte prostor pro tradiční postel? V takovém případě přijdou vhod rozkládací sedačky na každodenní spaní.

Sedačka musí být kvalitní

U výběru sedačky na každodenní spaní se může mnoho z nás pořádně zapotit. Prvním krokem bude vybrat pohovku bez koukání na cenovku. Vyberte jich více, a následně zúžíte výběr dle ceny. Druhým bude vybrat solidní firmu, která vám netají a neprozrazuje nepravdivé informace. Abychom vám tento krok usnadnili, vybrali jsme spolehlivý a ověřený eshop I.B.A. nábytek, kde najdete sedačky všeho možného druhu. Například italské sedačky, pro každodenní spaní, moderní postele, ale klidně i zámecký nábytek. Nabídka je opravdu široká a lze vybrat z různé cenové relace.

Zpět ale k pohovkám. Dalším krokem bude výběr správného rozměru. Nyní je potřeba myslet na to, zda na posteli budete spát sami nebo ji bude s vámi někdo sdílet. V případě garsonky hraje každý centimetr roli, a tak 80 centimetrů bude pro jednoho optimální šířka pro příjemné vyspání. Pozor si dávejte také na konstrukci, která by měla být pevná, nejlépe vyrobena z kovu a masivního dřeva.

Materiál potahu

Potahový materiál by se vám bezpochyby měl líbit, každopádně by také měl být odolný vůči nečistotám či otěru. Jistě za pár let nechcete kupovat novou sedačku jen kvůli tomu, že nejde vyčistit. Zohledněte to, zda máte děti či domácí mazlíčky, zda sedačku pouze utřete nebo sejmete potah a odnesete jej do čistírny. A pokud se chcete rozhlédnout i do sekce designová křesla, nezapomeňte, že by měl mít i tento kus nábytku potah z materiálu, který lze jednoduše udržovat.  

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality