4.8 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

Pojďte do Velkých Pavlovic a ochutnejte nejen to nejlepší víno u nás

Oblast Velkých Pavlovic je hojně navštěvovaná nejen našinci, ale také zahraničními hosty. Můžeme tady ochutnat to nejlepší víno, jaké je k dostání, ale také se projet po udržované cyklostezce, navštívit Aqualand Moravia, lanové centrum v Břeclavi, zámek Lednice a mnohé další zajímavosti. Stačí jen vyhovující ubytování Velké Pavlovice, ať už jste pár, skupina přátel nebo rodina s dětmi, a vyrazit dokud je hezky teplo, příjemně, podzimně naladěno.

Ubytování přímo ve Sklepě

Ve Velkých Pavlovicích se můžete ubytovat ve velmi dobře hodnoceném ubytování s názvem Sklep v údolí. Ubytování se bude líbit především milovníkům dobrého vína, Sklep se nachází v centru vinařství na Moravě. Ubytovat se zde může až 15 osob v pěti pokojích s možností přistýlky. Čtyři pokoje jsou v prvním patře objektu a ze dvou z nich je možné vyjít na letní terasu.

Jeden pokoj je umístěn v přízemí, kde sousedí se společenskou místností a kuchyní. Kuchyně je plně vybavena a k dispozici pro všechny ubytované. Ze společenské místnosti se dostanete do vinného sklepa, kde můžete degustovat víno. Nechybí wi-fi a možnost parkování. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Za sportem v okolí Velkých Pavlovic

Spojit víno lze i se sportem. Využijte třeba penzion Sport Přítluky. Přítluky se nachází 6,5 km vzdušně od Velkých Pavlovice a zmíněné ubytování má vynikající hodnocení. Penzion Sport je skvělý pro rodinnou dovolenou i víkend ve dvou. Využít můžete čtyřlůžkový, 2 třílůžkové a 5 dvoulůžkových pokojů. Za ubytování zaplatíte 350 – 550 Kč.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou, kvalitní matrace, nábytek a klimatizaci. Nechybí společenská místnost s TV a barem, kde si po celý den můžete dát menší občerstvení.

Více nabídek ubytování najdete na hauzi.cz.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality